НАЗВА ПОСЛУГИ Оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на території Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області
ОПИС ПОСЛУГИ Паспорт прив’язки тимчасової споруди – комплект документів, у яких визначено місце встановлення тимчасової споруди на топографо-геодезичній основі М 1:500, схему благоустрою прилеглої території. Для його отримання потрібно звернутись до суб’єкта надання адміністративної послуги з відповідним пакетом документів.
СТРОК НАДАННЯ 10 робочих днів

Документи подаються за місцем розташування об’єкта на території населених пунктів Фонтанської сілької ради Одеського району Одеської області

Заява у довільній формі
Схема розміщення тимчасової споруди