НАЗВА ПОСЛУГИ Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення
ОПИС ПОСЛУГИ Цільове призначення земельної ділянки – це межі та спосіб її використання, які визначаються землевпорядною документацію, рішеннями органів державної влади чи органів місцевого самоврядування, та законодавством. Зазвичай, коли мова йде про цільове призначення земельної ділянки, мається на увазі її основне цільове призначення, тобто категорія землі. Для зміни цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться у вас у власності або користуванні, необхідно розробити та погодити відповідний проект землеустрою у встановленому порядку та звернутись до суб’єкта надання адміністративної послуги за місцем знаходження земельної ділянки із заявою та погодженим проектом землеустрою.

СТРОК НАДАННЯ 30 днів

ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ безоплатно

Заява
Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, належним чином погоджений