КОД  07-11
КОД ДІЯ  00080
НАЗВА ПОСЛУГИ Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу
СУБ’ЄКТ НАДАННЯ  Центр надання адміністративних послуг Фонтанської сільської ради
ОПИС ПОСЛУГИ Якщо під час внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру уповноважена особа здійснила помилку, її потрібно виправити. Для цього потрібно повідомити установу про помилку та подати документи із зазначеннями помилок та виправленнями.
СТРОК НАДАННЯ  2 робочих дні з дня реєстрації повідомлення про надання послуги у структурному територіальному підрозділі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області

ТЕРИТОРІАЛЬНІСТЬ

Документи подаються за місцем розташування земельної ділянки (Одеський район Одеської області)

1. Повідомлення про виявлення технічної помилки із викладенням суті виявлених помилок або заява про виправлення помилки, що виникла під час державної реєстрації земельної ділянки з порушенням вимог Порядку ведення Державного земельного кадастру
2. Документи, що містять зазначені у повідомленні технічні помилки, та документи, що підтверджують такі помилки і містять правильну редакцію відповідних відомостей або документація із землеустрою (відомості з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою), на підставі якої до Державного земельного кадастру внесені відомості.
3. Документація із землеустрою, яка є підставою для виправлення помилок у Державному земельному кадастрі (за наявності)