НАЗВА ПОСЛУГИ Видача рішення про припинення права власності на земельну ділянку, права постійного користування земельною ділянкою у разі добровільної відмови землевласника, землекористувача
ОПИС ПОСЛУГИ Припинення права власності на земельну ділянку у разі добровільної відмови власника землі на користь держави або територіальної громади здійснюється за його заявою до відповідного органу. Власник земельної ділянки на підставі заяви землекористувача приймає рішення про припинення права користування земельною ділянкою, про що повідомляє органи державної реєстрації.
СТРОК НАДАННЯ 30 днів (календарні)
ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ безоплатно

Заява

Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує повноваження уповноваженої особи