КОД ДІЯ 01993
НАЗВА ПОСЛУГИ Видача рішення про передачу у власність, надання у користування земельних ділянок сільськогосподарського і визначення, що перебувають у державній власності
ОПИС ПОСЛУГИ В умовах воєнного часу запроваджено спрощений порядок передачі в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності органами влади; спрощений порядок передачі в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельних спрощений порядок передачі в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності їх постійними землекористувачами та емфітевтами. Передача у власність, надання у користування земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у державній власності, здійснюється територіальними органами Держгеокадастру та органами місцевого самоврядування. Для отримання земельної ділянки необхідно звернутись до одного із суб’єктів надання адміністративної послуги через центр надання адміністративних послуг з відповідним пакетом документів.
СТРОК НАДАННЯ 14 днів
ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ безоплатно

Заява
Документація із землеустрою (у разі необхідності)