КОД   07-12
КОД ДІЯ   00072
НАЗВА ПОСЛУГИ  Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу
СУБ’ЄКТ НАДАННЯ Центр надання адміністративних послуг Фонтанської сільської ради
СТРОК НАДАННЯ    14 робочих днів з дати реєстрації відповідної заяви структурному територіальному підрозділі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області
ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ  Безоплатно
ОПИС ПОСЛУГИ Якщо ви отримали право суборенди або сервітуту частини земельної ділянки, необхідно внести до Державного земельного кадастру відомості про межі частини земельної ділянки, на яку поширюється відповідне речове право. Для цього потрібно подати заяву та перелік документів до центру надання адміністративних послуг.

ТЕРИТОРІАЛЬНІСТЬ

Документи подаються за місцем розташування земельної ділянки (Одеський район Одеської області)

Заява за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 1051 (форма заяви додається)*
Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою)
Документи, на підставі яких виникає право суборенди, сервітуту, із зазначенням меж частини земельної ділянки, на яку поширюється таке право
Документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту у паперовій або електронній формі відповідно до вимог Закону України “Про землеустрій”
Електронний документ, що містить відомості про результати робіт із землеустрою, які підлягають внесенню до Державного земельного кадастру, відповідно до вимог Закону України « Про Державний земельний кадастр».