НАЗВА ПОСЛУГИ Продаж не на конкурентних засадах земельної ділянки несільськогосподарського призначення, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб
ОПИС ПОСЛУГИ У разі розташування на земельних ділянках об’єктів нерухомого майна (будівель, споруд), що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, земельні ділянки несільського призначення підлягають продажу не на конкурентних засадах. Для цього необхідне рішення сільських, селищних, міських рад у галузі земельних відносин на території розташована належить земельна ділянка.
СТРОК НАДАННЯ 30 днів (календарні)
ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ безоплатно

Заява (клопотання)
Витяг з Державного земельного кадастру щодо земельної ділянки