КОД  07-04
КОД ДІЯ 01254
НАЗВА ПОСЛУГИ Надання довідки про осіб, які отримали доступ до інформації про суб’єкта речового права у Державному земельному кадастрі
СУБ’ЄКТ НАДАННЯ Центр надання адміністративних послуг Фонтанської сільської ради
ОПИС ПОСЛУГИ Для отримання довідки про осіб, які отримали доступ до інформації про суб’єкта речового права у Державному земельному кадастрі заявник або уповноважена ним особа за дорученням власника земельної ділянки, або нотаріус під час вчинення правочину щодо земельної ділянки може звернутися до Державного кадастрового реєстратора або адміністратора центру надання адміністративних послуг або замовити довідку подавши заяву в електронній формі через портал електронних сервісів Держгеокадастру.
СТРОК НАДАННЯ Протягом 10 робочих днів з дня реєстрації відповідної заяви у територіальному органі Держгеокадастрі
ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ Безоплатно

ТЕРИТОРІАЛЬНІСТЬ

Документи подаються за місцем розташування земельної ділянки (Одеський район Одеської області)