Центр надання

адміністративних послуг

Фонтанської сільської ради

(048)796-18-64 с.Крижанівка
(048)796-13-80 с.Фонтанка
(048)796-13-71 с.Н.Дофінівка
(048)796-29-72 с.Олександрівка

ОПИС ПОСЛУГИ

КОД 06-12

КОД ДІЯ 00087

НАЗВА ПОСЛУГИ Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)

СУБ’ЄКТ НАДАННЯ Центр надання адміністративних послуг Фонтанської сільської ради

ОПИС ПОСЛУГИ Однією з форм розширення або удосконалення функцій юридичної особи є створення відокремлених підрозділів, які бувають двох видів: філія та представництво. Філією є відокремлений підрозділ юрособи, що розташований поза її місцезнаходженням та здійснює всі або частину її функцій. Представництвом є відокремлений підрозділ юрособи, що розташований поза місцем її розташування та здійснює представництво і захист інтересів юрособи. Для реєстрації створення такого відокремленого структурного підрозділу потрібно звернутись до суб’єкта надання адміністративної послуги з необхідним пакетом документів.

СТРОК НАДАННЯ Державна реєстрація проводиться за відсутності підстав для зупинення розгляду документів та відмови у державній реєстрації не пізніше 3 робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації. Строк розгляду документів може бути продовжений субʼєктом державної реєстрації за необхідності, але не більше ніж 15 робочих днів.

ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ Безоплатно

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
Заява про отримання послуги
Паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу
Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про створення відокремленого підрозділу
Повний перелік документів дивитися в інформаційній картці
ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

завантажити