КОД ДІЯ 00074/75
НАЗВА ПОСЛУГИ Внесення до державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць, про землі в межах територій територіальних громад з видачею витягу
ОПИС ПОСЛУГИ Для внесення відомостей про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць до Державного земельного кадастру необхідно подати заяву до центру надання адміністративних послуг. За результатами внесення заявник отримує витяг з кадастру.
СТРОК НАДАННЯ 14 робочих днів

Заява про внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру.
Документація із землеустрою та оцінки земель, яка є підставою для внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру в електронній формі, засвідчена шляхом накладення електронного підпису сертифікованого інженера-землевпорядника, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, з використанням кваліфікованої електронної позначки часу.
Електронний документ.