Центр надання

адміністративних послуг

Фонтанської сільської ради

(048)796-18-64 с.Крижанівка
(048)796-13-80 с.Фонтанка
(048)796-13-71 с.Н.Дофінівка
(048)796-29-72 с.Олександрівка

ОПИС ПОСЛУГИ

КОД 07-17
КОД ДІЯ 00071
НАЗВА ПОСЛУГИ Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку
СУБ’ЄКТ НАДАННЯ Центр надання адміністративних послуг Фонтанської сільської ради
ОПИС ПОСЛУГИ Якщо ви є власником або маєте право постійного користування зареєстрованою земельною ділянкою і у вас є обгрунтована необхідність внесення змін до відомостей про ділянку в Державному земельному кадастрі, необхідно подати заяву про внесення змін до кадастру у центрі надання адміністративних послуг або онлайн. Після розгляду документів установа приймає рішення щодо внесення змін. У випадку позитивного рішення заявник отримує витяг з кадастру.
СТРОК НАДАННЯ 14 робочих днів
ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ Безоплатно

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
Заява про внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру або заява про внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру про межі частини земельної ділянки, на якій може проводитися гідротехнічна меліорація (за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 1051)
Документація із землеустрою, на підставі якої вносяться зміни до відомостей Державного земельного кадастру, у формі електронного документа (крім випадків, визначених законодавством) або Витяг з Державного земельного кадастру про меліоративну мережу, складову частину меліоративної мережі, технічна документація із землеустрою щодо інвентаризації земель та електронний документ.
Оригінали документації із землеустрою, технічної документації з оцінки земель, які є підставою для внесення таких змін (крім випадків, визначених законодавством), засвідчені шляхом накладення електронного підпису сертифікованого інженера-землевпорядника, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, з використанням кваліфікованої електронної позначки часу.
Повний перелік документів дивитися в інформаційній картці
ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

завантажити

завантажити