НАЗВА ПОСЛУГИ Одночасне оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон

ОПИС ПОСЛУГИ Громадяни України можуть одночасно оформити ID-картку та закордонний паспорт. Скористатися такою послугою можуть зокрема особи з 14-річного віку, – на підставі заяви-анкети, поданої нею особисто.
СТРОК НАДАННЯ 20 робочих днів (10 робочих днів – термінове оформлення)
ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ Платно

Заява- анкета
Паспорт, що підлягає обміну