КОД  09-11
КОД ДІЯ    00036
НАЗВА ПОСЛУГИ    Взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов
СУБ’ЄКТ НАДАННЯ  Центр надання адміністративних послуг Фонтанської сільської ради

ОПИС ПОСЛУГИ   На квартирний облік беруться громадяни, які потребують поліпшення житлових умов. Для взяття особи на облік та одержання жилого приміщення їй необхідно звернутися по місцю проживанню до виконавчого комітету органу місцевого самоврядування або по місцю роботи до адміністрації підприємства, установи, організації або органу кооперативної або іншої громадської організації і відповідного профспілкового комітету. Рішення про встановлення на облік громадянина, як такого, що потребує покращення житлових умов затверджує виконавчий комітет місцевої ради.
СТРОК НАДАННЯ  30 днів або на першому засідані колегіального органу після закінчення цього строку, виконкому
ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ   Безоплатно

Заява про взяття на квартирний облік
Довідка про реєстрацію місця проживання