КОД    07-24
КОД ДІЯ  00068
НАЗВА ПОСЛУГИВидача витягу з технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок
СУБ’ЄКТ НАДАННЯ  Центр надання адміністративних послуг Фонтанської сільської ради

ОПИС ПОСЛУГИ Нормативну грошову оцінку земельної ділянки здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при обміні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності тощо. Дані про нормативну грошову оцінку ділянки подаються у формі витягу з відповідної технічної документації. Подати заяву про отримання витягу можна особисто у центрі надання адміністративних послуг або через портал електронних сервісів Держгеокадастру.
СТРОК НАДАННЯ   Строк, що не перевищує трьох робочих днів з дати надходження відповідної заяви
ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ  Безоплатно

ТЕРИТОРІАЛЬНІСТЬ

Документи подаються за місцем розташування земельної ділянки (Одеський район Одеської області)

Заява про надання витягу із технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою).

Оновлена Інформаційна картка завантажити