НАЗВА ПОСЛУГИ Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань

ОПИС ПОСЛУГИ У разі виникнення необхідності у отриманні витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань необхідно звернутись до державного реєстратора із відповідним запитом через кабінет електронних сервісів, або центр надання адміністративних послуг, сплативши необхідний адміністративний збір.

СТРОК НАДАННЯ  1 день

ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ За одерження витягу з Єдиного Державного реєстру юридичних осіб – підприємців та громадських формувань в паперовій формісправляється плата в розмірі 0,05 мінімальної заробітної плати.
За одержання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань в еклектроній формі справляється плата в розмірі 75 відсотків плати, встановленої за надання витягу в паперовій формі.
Плата справляєтьсяу відповідному розмірі мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 01 січня календарного року, в якому подається запит про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб – підприємців та громадських формувань. та округлюється до найближчих 10 гривень

Запит про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань
Документ, що підтверджує внесення плати за отримання відповідних відомостей
Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує повноваження представника