КОД    07-31
КОД ДІЯ 00066
НАЗВА ПОСЛУГИ  Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою
СУБ’ЄКТ НАДАННЯ   Центр надання адміністративних послуг Фонтанської сільської ради

ОПИС ПОСЛУГИ Землевласники та землекористувачі можуть отримати відомості про землеустрій, що здійснюється на земельній ділянці. Право на отримання документації із землеустрою також мають органи державної влади та органи місцевого самоврядування для здійснення своїх повноважень. Для того, щоб отримати такі відомості, потрібно подати заяву до центру надання адміністративних послуг особисто, направити поштою або онлайн.
СТРОК НАДАННЯ   до 30 календарних днів
ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ  Безоплатно

Запит про надання відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою, за встановленою формою
Документ, що засвідчує повноваження уповноваженої особи