НАЗВА ПОСЛУГИ Видача рішення про передачу у власність, надання у постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності
ОПИС ПОСЛУГИ Передачу у власність земельних ділянок комунальної власності здійснюють, а також надання їх у постійне користування та оренду здійснюють органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.
СТРОК НАДАННЯ 30 днів

Заява
Копія доручення у разі подання заяви представником
Копії документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою (у разі наявності)