НАЗВА ПОСЛУГИ             Видача нового посвідчення водія на право керування транспортними засобами замість втраченого або викраденого

СУБ’ЄКТ НАДАННЯ         Центр надання адміністративних послуг Фонтанської сільської ради

ОПИС ПОСЛУГИ У разі якщо ви втратили посвідчення водія, у тому числі виданого вперше, ви повинні повідомити про це територіальний сервісний центр МВС, а в разі його викрадення – територіальний орган Національної поліції. Замість втраченого або викраденого посвідчення водія територіальний сервісний центр МВС після перевірки факту видачі раніше такого посвідчення водія особі, яка заявила про його втрату або викрадення, оформлює та видає нове посвідчення водія.

СТРОК НАДАННЯ    5 робочих днів

ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ    Платно

Заява
Паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, посвідку на постійне проживання, посвідку на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист