НАЗВА ПОСЛУГИ Видача дубліката посвідчення батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї

СТРОК НАДАННЯ Протягом 10 робочих днів після подання документів

Заява одного з батьків, копія посвідчення батьків документів багатодітної сім’ї (у разі наявності. для визначення номеру, серії та дати видачі посвідчення у розміщеній інформації в оголошенні про втрату) та/або дитини з багатодітної сім’ї, яке втрачено (у разі наявності), копіїсвідоцтв про народження дітей, або копія свідоцтва про народження дитини, яка втратила  посвідчення багатодітної сім’ї, копії сторінок паспортів громадянина України батьків з даними про прізвище, ім’я, по батькові, дату видачі паспорта та місце реєстрації, копії посвідки на постійне проживання батьків, якщо вони є іноземцями або особами без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах та/або посвідчення біженця та/або посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, копії довідок про реєстрацію місця проживання або перебування особи щодо кожного з батьків та дітей багатодітної сім’ї або, для внутрішньо переміщених осіб, копії довідок про взяття на облік внутрішньо перемішеної особи. видані структурними підрозділами з питань соціального захисту населення (до запровадження Реєстру посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї), довідка про реєстрацію  місця проживання або перебування особи під час навчання (для осіб від 18 до 23 років, які навчаються за денною формою навчання або дуальною формою буття освіти у заклад загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової  передвищої та вищої освіти).

2 фотокартки (батьків та дітей) розміром 30х40 міліметрів (для оформлення посвідчення, що втрачено), інформація щодо розміщення оголошення у друкованих засобах масової інформації про втрату посвідчення батьків багатодітної сім’ї