НАЗВА ПОСЛУГИ Видача дозволу на виконання будівельних робіт

ОПИС ПОСЛУГИ Право на виконання будівельних робіт надається замовнику та генеральному підряднику чи підряднику (якщо будівельні роботи виконуються без залучення субпідрядників) після отримання дозволу на виконання будівельних робіт.

СТРОК НАДАННЯ 10 робочих днів

Заява про отримання дозволу
Копія документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, або копія договору суперфіцію
Копія розпорядчого документа щодо комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду у разі здійснення комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого 4    житлового фонду (замість копії документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою)