НАЗВА ПОСЛУГИ Встановлення статусу особи з інвалідністю в наслідок війни, видача посвідчення/довідки, продовження строку дії посвідчення (вклеювання бланка- вкладки)

СУБ’ЄКТ НАДАННЯ   Центр надання адміністративних послуг Фонтанської сільської ради
ОПИС ПОСЛУГИ  Особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх проведення, органами соцзахисту видається посвідчення. Посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни можна отримати за місцем реєстрації в управлінні праці та соціального захисту.

СТРОК НАДАННЯ    30 календарних днів

ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ      Безоплатно

1) Заява про видачу посвідчення/довідки, продовження строку дії посвідчення (довільної форми);

2) довідка медико-соціальної експертної комісії про групу та причину інвалідності;

3) фотокартка (кольорова) 3х4 см;

4) паспорт громадянина України з даними про прізвище, ім’я та по батькові, дату і місце народження, серію та номер паспорта, ким і коли виданий паспорт та реєстрацію місця проживання або місця перебування особи. У разі отримання особою паспорта громадянина України у формі картки надається його копія та копія довідки про реєстрацію місця проживання. Для осіб віком до 14 років надається копія свідоцтва про народження (пред’явлення).

Особам, які брали участь в антитерористичної операції/операції Об’єднаних сил та заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, крім цього документи, перелік яких визначено пунктом 4 Порядку надання статусу особи з інвалідністю внаслідок війни особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх проведення, під час безпосередньої участі у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2015 № 685. У разі продовження дії відповідного посвідчення:

1) Заява про продовження дії посвідчення (довільної форми);

2) довідка медико-соціальної експертної комісії про групу та причину інвалідності.

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА