НАЗВА ПОСЛУГИ Встановлення статусу члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни та члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, видача посвідчення/довідки, продовження строку дії посвідчення (вклеювання бланка-вкладки)

СУБ’ЄКТ НАДАННЯ   Центр надання адміністративних послуг Фонтанської сільської ради
ОПИС ПОСЛУГИ Утриманці загиблого або того, хто пропав безвісти, яким у зв’язку з цим виплачується пенсія, батьки, дружина/чоловік, які не одружилися вдруге, діти, які не мають і не мали своїх сімей, діти, які мають свої сім’ї, але стали особами з інвалідністю до досягнення повноліття, діти, обоє з батьків яких загинули або пропали безвісти мають право на послугу. Для цього необхідно отримати статус члена сім’ї загиблої особи.

СТРОК НАДАННЯ    30 календарних днів

ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ      Безоплатно

1) заява про видачу посвідчення/довідки (довільної форми);

2) фотокартка (кольорова) розміром 3 × 4 см;

3) копія сторінок паспорта громадянина України з даними про прізвище, ім’я та по батькові, дату і місце народження, серію та номер паспорта, ким і коли виданий паспорт та реєстрацію місця проживання або місця перебування особи. У разі отримання особою паспорта громадянина України у формі картки надається його копія та копія довідки про реєстрацію місця проживання.

Для осіб віком до 14 років надається копія свідоцтва про народження;

4) копія свідоцтва про смерть члена сім’ї або повідомлення про його загибель;

5) причинний зв’язок смерті члена сім’ї з пораненням, контузією, захворюванням, отриманим при захисті Батьківщини, чи з інших причин, визначених статтею 101 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;

6) копія свідоцтва про одруження;

7) довідка про призначення пенсії у разі втрати годувальника.

Крім цього у випадках, передбачених статтею 101 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”:

8) довідка медичного закладу про інвалідність до досягнення повноліття;

9) копія посвідчення ветерана війни члена сім’ї.

Для членів сімей осіб, які загинули (померли) під час участі в антитерористичної операції/операції Об’єднаних сил та заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, перелік документів, які є підставою для встановлення статусу члена сім’ї померлого (загиблого) Захисника чи Захисниці України, визначено Порядком надання статусу члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23.09.2015 № 740.

У разі продовження дії відповідного посвідчення:

1) Заява про продовження дії посвідчення (довільної форми).

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА