НАЗВА ПОСЛУГИ Внесення змін до декларації про готовність об’єкта до експлуатації

ОПИС ПОСЛУГИ У разі якщо замовник самостійно виявив технічну помилку у зареєстрованій декларації про готовність об’єкта до експлуатації, а також у разі виявлення відповідним органом державного архітектурно-будівельного контролю недостовірних даних, наведених у зареєстрованій декларації, які не є підставою вважати об’єкт самочинним будівництвом, до декларації вносяться зміни. Замовник зобов’язаний протягом трьох робочих днів надати достовірні дані щодо інформації, яка потребує змін, для внесення органом державного архітектурно-будівельного контролю відповідних відомостей до реєстру, а також до декларації.

СТРОК НАДАННЯ 10 робочих днів

Заява
Декларації, в якій враховані зміни

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА