НАЗВА ПОСЛУГИ Вклейка фотокартки в посвідчення дитини з багатодітної сім’ї у зв’язку з досягненням 14-річного віку

СТРОК НАДАННЯ Протягом 10 робочих днів після подання документів

ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ безоплатно

Заява одного з батьків, довідка про склад сім’ї (оригінал), документів копія паспорта одного з батьків (при подачі копій документів обов’язкове пред’явлення їх оригіналів длязвірки), копії довідок про реєстрацію місця проживання або перебування особи щодо кожного з батьків та дітей багатодітної сім’ї або, для внутрішньо перемішених осіб, копії довідок про взяття па облік внутрішньо переміщеної особи, видані структурними підрозділами з питань соціального захисту населення (до запровадження Реєстру посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї), копія посвідчення батьків багатодітної сім’ї, копія свідоцтва про народження дитини, оригінал посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, фото дитини Зх4 (в 2-х примірниках).