НАЗВА ПОСЛУГИ Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, скасування рішення державного реєстратора (за судовим рішенням)

ОПИС ПОСЛУГИ Запис про скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень вноситься до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у разі скасування на підставі рішення суду рішення про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, документів, на підставі яких проведено державну реєстрацію, скасування записів про проведену державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
СТРОК НАДАННЯ 1 робочий день
ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ  безоплатно

Рішення суду, що набрало законної сили