НАЗВА ПОСЛУГИ Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”

СТРОК НАДАННЯ Найкоротший термін після підписання Президентом України Указу „Про присвоєння почесного звання України „Мати-героїня”

ТЕРИТОРІАЛЬНІСТЬ

Заява для виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”
(далі – винагорода) із зазначенням способу виплати;
копії сторінок паспорта з даними про прізвище, ім’я та по батькові.
У разі, якщо звертається уповноважена жінкою особа, також подається нотаріально засвідчений документ, що підтверджує її право представляти жінку, якій присвоєно почесне звання України „Мати-героїня”.
Суб’єкт надання адміністративної послуги формує справу, до якої додає ксерокопію сторінки Указу Президента України „Про присвоєння почесного звання України „Мати-героїня”