Центр надання

КОД 10-06
КОД ДІЯ 00144
НАЗВА ПОСЛУГИ Призначення державної допомоги при народженні дитини
СУБ’ЄКТ НАДАННЯ Центр надання адміністративних послуг Фонтанської сільської ради
СТРОК НАДАННЯ Не пізніше 10 днів після надходження заяви зі всіма необхідними документами.
ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ Безоплатно

ТЕРИТОРІАЛЬНІСТЬ

За фактичним місцем проживання

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

1. Заява одного з батьків (опікуна), з яким постійно проживає дитина, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики.

2. Паспорт або інший документ, що посвідчує особу заявника (копія).

3. Для внутрішньо переміщених осіб – довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (копія).

4. Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника (копія).

5. Свідоцтво про народження дитини (копія)*.

6. Опікуни подають, крім зазначених документів, рішення суду про встановлення опіки (копія).

7. Заява з банку для проведення соціальних виплат.

* Жінки, які мають зареєстроване місце проживання на території України і народили дитину під час тимчасового перебування за межами України, подають видані компетентними органами країни перебування і легалізовані в установленому порядку документи, що засвідчують народження дитини. (Документ оформлений у нотаріуса).

У разі отримання будь-яких видів державних допомог за попереднім місцем проживання (реєстрації) заявником подається заява про необхідність запиту особової справи за попереднім місцем проживання.