НАЗВА ПОСЛУГИ Припинення права оренди земельної ділянки або її частини у разі добровільної відмови орендаря
ОПИС ПОСЛУГИ На вимогу однієї із сторін договір оренди землі може бути достроково розірваний. У разі розірвання договору оренди землі за погодженням сторін кожна сторона має право вимагати в іншої сторони відшкодування понесених збитків відповідно до закону.
СТРОК НАДАННЯ 30 днів (календарні)

Заява

Документ, що посвідчує особу, копія якого засвідчується власним підписом заявника (для фізичних осіб)

Установчі документи для юридичної особи