КОД ДІЯ  02499

НАЗВА ПОСЛУГИ Позбавлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни, члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України за заявою особи

СУБ’ЄКТ НАДАННЯ   Центр надання адміністративних послуг Фонтанської сільської ради
ОПИС ПОСЛУГИ  Особа з інвалідністю внаслідок війни, член сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, член сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України може бути позбавлений відповідного статусу за заявою поданою такою особою. Рішення про позбавлення особи відповідного статусу приймає структурний підрозділ з питань соціального захисту населення районної, районної у м. Києві держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі їх утворення) ради.

СТРОК НАДАННЯ    30 календарних днів

ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ      Безоплатно

Заява довільної форми про позбавлення особи статусу особи з інвалідністю внаслідок війни, члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України із зазначенням причини

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА