box type=”shadow”]ОПИС ПОСЛУГИ [/box]

НАЗВА ПОСЛУГИ Подання повідомлення про початок виконання підготовчих робіт

ОПИС ПОСЛУГИ У разі якщо замовник самостійно виявив технічну помилку у надісланому повідомленні про початок виконання будівельних робіт, а також у разі виявлення відповідним органом державного архітектурно-будівельного контролю недостовірних даних, наведених у надісланому повідомленні, які не є підставою вважати об’єкт самочинним будівництвом відповідно до закону, до такого повідомлення вносяться зміни шляхом подання заяви щодо внесення змін до повідомлення про початок виконання будівельних робіт до центру надання адміністративних послуг.

СТРОК НАДАННЯ 5 робочих днів

Повідомлення про заміну данних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА