НАЗВА ПОСЛУГИ Подання повідомлення про початок будівельних робіт щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1)

ОПИС ПОСЛУГИ За наявності права на земельну ділянку замовник будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із незначними наслідками (СС1), може розпочинати будівельні роботи. Однак перед початком будівельних робіт замовник має подати повідомлення про початок виконання будівельних робіт до відповідного органу через ЦНАП або Портал Дія. До будівельних робіт відноситься нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт.

СТРОК НАДАННЯ 5 робочих днів

Повідомлення про початок виконання будівельних робіт, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1)

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА