НАЗВА ПОСЛУГИ Оформлення та видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм
СТРОК НАДАННЯ 20 робочих днів (7 робочих днів – термінове оформлення)
ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ Платно

Особа, яка досягла 16-річного віку, подає:

• Паспорт громадянина України (оригінал)
  • Ідентифікаційний код (оригінал)
  • Паспорт громадянина України для виїзду за кордон (за наявності) (оригінал)
  • Квитанція про сплату адміністративного збору

Законний представник (один із батьків) особи, яка не досягла 16-річного віку, подає:

• Свідоцтво про народження дитини (оригінал)
  • Ідентифікаційний код дитини (оригінал)
  • Одна фотокартка розміром 10 х 15 сантиметрів особи, що не досягла дванадцятирічного віку, для внесення відцифрованого зображення особи шляхом сканування
  • Паспорт громадянина України у формі ID-картки для дітей з 14 років (оригінал)
  • Паспорт одного з батьків (оригінал)
  • У разі зміни прізвища одного з батьків – документ, що це підтверджує (оригінал)
  • Квитанція про сплату адміністративного збору (проплата в терміналі ЦНАП)
  • Для приведення у відповідність транслітерації (перекладу прізвища) у паспорті Вашої дитини бажано надати закордонний паспорт одного з батьків (оригінал)

Увага! Якщо подається паспорт громадянина України у вигляді ID-картки, то разом з ним обов’язково подається довідка форми 13 (в разі зміни інформації про місце реєстрації)

Діти віком до 16 років подають документи на паспорт тільки у супроводі одного з батьків.