НАЗВА ПОСЛУГИ Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електроним носієм особі, яка набула громадянства України
СТРОК НАДАННЯ 20 робочих днів

Заява- анкета
Довідка про реєстрацію особи громадянином України
Посвідчення про взяття на облік бездомної особи (для бездомної особи)
Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для внутрішньо переміщеної особи)
Паспорт громадянина України для виїзду за кордон
Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків (РНОКПП) або повідомлення про відмову від його прийняття (для осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття зазначеного номера)
Довідка про реєстрацію місця проживання/зняття з реєстрації місця проживання
Свідоцтва про народження дітей (за наявності)
Документ, що підтверджує реєстрацію/розірвання шлюбу (за наявності)
Документи, що підтверджують зміну прізвища, імені або по батькові (за наявності)
Письмова заява (довільної форми) (у разі необхідності написання прізвища або / та ім’я латинськими літерами відповідно до написання у раніше виданих на ім’я особи документах)