НАЗВА ПОСЛУГИ Надання відомостей з Єдиного державного реєстру ветеранів війни

СУБ’ЄКТ НАДАННЯ   Центр надання адміністративних послуг Фонтанської сільської ради
ОПИС ПОСЛУГИ  Для отримання відомостей з Єдиного державного реєстру ветеранів війни особи можуть звернутися з письмовим звернення до Міністерства у справах ветеранів України. Відомості про особу надаються такій особі безоплатно у вигляді довідки.

СТРОК НАДАННЯ    30 календарних днів

ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ      Безоплатно

Заява (довільної форми);

Копія документа, що посвідчує особу громадянина України, іноземця або особи без громадянства(з пред’явленням оригіналу);

Копія посвідчення особи, яким встановлено статус відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;

Копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичної особи у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, виданого органом доходів і зборів (для фізичної особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, офіційно повідомила про це відповідний орган доходів і зборів і має відповідну відмітку в паспорті громадянина України, – копію сторінки паспорта з такою відміткою).