Центр надання

адміністративних послуг

Фонтанської сільської ради

(048)796-18-64 с.Крижанівка
(048)796-13-80 с.Фонтанка
(048)796-13-71 с.Н.Дофінівка
(048)796-29-72 с.Олександрівка

ОПИС ПОСЛУГИ

КОД 07-22
КОД ДІЯ 02445
НАЗВА ПОСЛУГИ Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про меліоративну мережу. Складову частину меліоративної мережі
СУБ’ЄКТ НАДАННЯ Центр надання адміністративних послуг Фонтанської сільської ради
ОПИС ПОСЛУГИ Для отримання відомостей Державного земельного кадастру у формі витягу заявник або уповноважена ним особа може звернутися до Державного кадастрового реєстратора, адміністратора центру надання адміністративних послуг або до уповноваженої посадової особи виконавчого органу місцевого самоврядування.
СТРОК НАДАННЯ 1 день
ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ Платно (У випадку звернення органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування – безоплатно)

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 1051
Документ, що підтверджує оплату послуг з надання витягу з Державного земельного кадастру про меліоративну мережу, складову частину меліоративної мережі (або інформація (реквізити платежу) про сплату збору (внесення плати) в будь-якій формі, надані суб’єктом звернення)
Документ, що підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою особою заявника)
Повний перелік документів дивитися в інформаційній картці
ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

завантажити

завантажити