КОД    07-14
КОД ДІЯ  00062
НАЗВА ПОСЛУГИ  Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану)
СУБ’ЄКТ НАДАННЯ  Центр надання адміністративних послуг Фонтанської сільської ради
ОПИС ПОСЛУГИ Викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) надаються фізичним та юридичним, щоб ознайомити актуальною картографічною інформацією про об’єкти Державного земельного кадастру. Для отримання відомостей заявник або уповноважена ним особа за дорученням власника земельної ділянки, потрібно подати заяву у центрі надання адміністративних послуг. Якщо документи подані у повному обсязі та оформлені належним чином і необхідні відомості є у реєстрі, заявник отримує викопіювання з картографічної основи кадастру.
СТРОК НАДАННЯ  Протягом 3 робочих днів з дати реєстрації заяви про надання послуги у структурному підрозділі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області
ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ  Платно
Розмір плати за надання послуги – 0.03 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому надається відповідна адміністративна послуга.

ТЕРИТОРІАЛЬНІСТЬ

Документи подаються за місцем розташування земельної ділянки (Одеський район Одеської області)

Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру
Документ, що підтверджує оплату послуг з надання викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) (або інформація (реквізити платежу) про сплату збору (внесення плати) в будь-якій формі, надані суб’єктом звернення)