ОПИС ПОСЛУГИ Державний земельний кадастр – єдина державна система відомостей про землі, розташовані в межах України, їх цільове призначення, обмеження у їх використанні, а також дані про кількісну і якісну характеристику земель, їх оцінку, про розподіл земель між власниками і користувачами. Фізичні особи мають право на отримання інформації з Державного земельного кадастру, зокрема, довідки про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання).
СТРОК НАДАННЯ 10 робочих днів

Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 1051

Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою)