НАЗВА ПОСЛУГИ Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)

ОПИС ПОСЛУГИ У разі прийняття рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи державним реєстратором здійснюється його реєстрація шляхом внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

СТРОК НАДАННЯ 1 день

Документ, що засвідчує повноваження уповноваженої особи
Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення учасників юридичної особи або відповідного органу юридичної особи
Рішення відповідного державного органу про відміну рішення про припинення юридичної особи (у випадках, передбачених законом)