НАЗВА ПОСЛУГИ Державна реєстрація речового права, похідного від права власності
ОПИС ПОСЛУГИ Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень проводиться державними реєстраторами, а також нотаріусами, за місцезнаходженням нерухомого майна.
СТРОК НАДАННЯ до 5 робочих днів
ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ платно

Заява про державну реєстрацію іншого (відмінного від права власності) речового права на нерухоме майно

Документи, необхідні для відповідної реєстрації, передбачені статтею 27 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та Порядком державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (зі змінами)