НАЗВА ПОСЛУГИ Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)

ОПИС ПОСЛУГИ Для державної реєстрації припинення відокремленого підрозділу юридичної особи заявником подаються заява про державну реєстрацію припинення відокремленого підрозділу юридичної особи та відповідний пакет документів. Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи проводиться державним реєстратором за місцезнаходженням юридичної особи.

СТРОК НАДАННЯ 3 робочих дні

– Заява про державну реєстрацію припинення відокремленого підрозділу юридичної особи.
– У разі подання документів, крім випадку, коли відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує його повноваження.
Документи подаються особисто, заявник пред’являє свій паспорт громадянина України, або тимчасове посвідчення громадянина України, або паспортний документ іноземця, або посвідчення особи без громадянства, або посвідку на постійне або тимчасове проживання