НАЗВА ПОСЛУГИ Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця за її рішенням

СУБ’ЄКТ НАДАННЯ   Центр надання адміністративних послуг Фонтанської сільської ради

ОПИС ПОСЛУГИ  У разі якщо фізична особа-підприємець вирішила завершити свою діяльність, йому необхідно звернутись із заявою до державного реєстратора. ФОП позбавляється статусу підприємця від дати внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відповідного запису. Закриття ФОП є можливим шляхом подання заяви про припинення підприємницької діяльності в електронній формі через кабінет громадянина на Порталі Дія.

СТРОК НАДАННЯ    1 день.

ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ      Безоплатно

Заява про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням (при подачі через Портал Дія формується в автоматичному режимі)
Ксерокопія свідоцтва про смерть фізичної особи, судове рішення про визнання фізичної особи безвісно відсутньою – у разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця у зв’язку з її смертю, визнанням її безвісно відсутньою або оголошенням померлою