ОПИС ПОСЛУГ

НАЗВА ПОСЛУГИ Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування та релігійної організації)

ОПИС ПОСЛУГИ Державна реєстрація припинення юридичної особи шляхом ліквідації проводиться державним реєстратором за місцезнаходженням юридичної особи. Процедура державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації здійснюється шляхом внесення запису про рішення засновників (учасників) або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи в результаті її ліквідації до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
СТРОК НАДАННЯ 1 день

Заява
Довідка архівної установи про прийняття документів, що відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню