ОПИС ПОСЛУГ

НАЗВА ПОСЛУГИ Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа (крім громадського формування та релігійної організації)

ОПИС ПОСЛУГИ Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа проводиться державним реєстратором за місцезнаходженням юридичної особи. Для такої державної реєстрації переходу юридичної особи заявником подаються заява про державну реєстрацію переходу з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа та відповідний пакет документів.

СТРОК НАДАННЯ 1 день

Заява про державну реєстрацію переходу з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа
Витяг з торговельного, банківського, судового реєстру тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи – нерезидента в країні її місцезнаходження
Нотаріально засвідчена копія документа, що посвідчує особу, яка є кінцевим бенефіціарним власником юридичної особи (для фізичної особи – нерезидента та, якщо такий документ оформлений без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру, – для фізичної особи – резидента)