НАЗВА ПОСЛУГИ Державна реєстрація меліоративної мережі (змін до відомостей про неї) з видачею витягу з Державного земельного кадастру
ОПИС ПОСЛУГИ Державна реєстрація меліоративної мережі здійснюється на підставі заяви будь-якої заінтересованої особи або органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування.
СТРОК НАДАННЯ 14 робочих днів
ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ .Безоплатно

Заява про державну реєстрацію меліоративної мережі (змін до відомостей про неї) за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 1051.
Документація із землеустрою, інші документи, які є підставою для внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру про меліоративну мережу (технічна документація із землеустрою щодо інвентаризації земель; інша документація із землеустрою відповідно до статті 25 Закону України «Про землеустрій»).
Електронний документ