НАЗВА ПОСЛУГИ Державна реєстрація фізичної особи —підприємця

ОПИС ПОСЛУГИ ФОП – це ідеальна організаційно-правова форма для невеликого бізнесу, в тому числі якщо Ви плануєте надавати послуги або продавати товари кінцевим споживачам – фізичним особам. Реєстрація фізичної особи підприємцем та обрання загальної чи спрощеної системи оподаткування є можливим в автоматичному режимі на Порталі Дія.

СТРОК НАДАННЯ 1 день

Заява про реєстрацію фізичної особи підприємцем (при подачі через Портал Дія формується в автоматичному режимі)
Договір (декларація) про створення сімейного фермерського господарства (за необхідності та у разі особистого звернення )
Письмова згода батьків (усиновлювачів) або піклувальника чи органу опіки та піклування (нотаріально засвідчена) (за необхідності та у разі особистого звернення)