НАЗВА ПОСЛУГИ Безоплатне поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих учасників бойових дій, постраждалих учасників Революціі Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни

СУБ’ЄКТ НАДАННЯ   Центр надання адміністративних послуг Фонтанської сільської ради
ОПИС ПОСЛУГИ  Відшкодування витрат на поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни здійснюється після подання заяви та переліку документів виконавцем волевиявлення померлого або особи, яка зобов’язалася поховати померлого до місцевих органів виконавчої влади, виконавчих органів місцевого самоврядування.

СТРОК НАДАННЯ    30 календарних днів

ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ      Безоплатно

1) заява про відшкодування витрат на поховання;

2) копії договору-замовлення про організацію та проведення поховання;

3) копії документа, що посвідчує особу замовника;

4) копії свідоцтва про смерть;

5) копії документа, що підтверджує статус особи померлого.

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА