В рамках створення безбар’єрного простору на території Фонтанської сільської ради, забезпечення безперешкодного доступу та рівних можливостей для усіх груп населення в реалізації своїх прав на отримання послуг Центральний офіс ЦНАП в с. Крижанівка, віддалені робочі місця в старостинських округах та с. Фонтанка оснащено інформаційними табличками із шрифтом Брайля, що спрощує доступ до послуг людям із вадами зору.

Інформаційні таблички із шрифтом Брайля у ЦНАП Фонтанської сільської ради Інформаційні таблички із шрифтом Брайля у ЦНАП Фонтанської сільської ради