Громадська організація Десяте Квітня від початку повномасштабного вторгнення опікується внутрішньо переміщеними особами зареєстрованими на території Фонтанської громади. Так сьогодні в межах спільного з дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) проекту «екстрене реагування на надзвичайні ситуації у сфері WASH (водопостачання, санітарії та гігієни) задля підтримки дітей та їхніх внутрішньо переміщених родин, постраждалих в наслідок конфлікту та бойових дій у Миколаївській, Одеській та Херсонській областях» разом з представниками ЦНАП та відділу соціального захисту населення сформували та передали родинам ВПО канцелярські набори, підгузки дитячі та великі гігієнічні набори.
Дякуємо ГО Десяте Квітня, UNICEF Ukraine за постійну підтримку Фонтанської громади!
Добро-пост! Добро-пост! Добро-пост!