НАЗВА ПОСЛУГИ Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі довідок, що містять узагальнену інформацію про землі (території)
ОПИС ПОСЛУГИ Відомості з Державного земельного кадастру надаються у формі довідки, що містить узагальнену інформацію про землі. Право на отримання такої довідки мають органи державної влади та місцевого самоврядування для здійснення своїх повноважень та особи, включені до Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників, Державного реєстру сертифікованих інженерів- геодезистів та Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок.
СТРОК НАДАННЯ 10 робочих днів
ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ  платно (у випадку звернення органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування – безоплатно)

1 Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру
2 Документ, що підтверджує оплату послуг з надання довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території) (або інформація (реквізити платежу) про сплату збору (внесення плати) в будь-якій формі, надані суб’єктом звернення)