НАЗВА ПОСЛУГИ Внесення змін до дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства
ОПИС ПОСЛУГИ У разі зміни найменування юридичної особи – роботодавця, реорганізації або виділу юридичної особи – роботодавця, зміни імені та/або прізвища, та/або по батькові фізичної особи – підприємця, який є роботодавцем, оформлення нового паспортного документа іноземця або особи без громадянства, у тому числі у разі зміни імені та/або прізвища, та/або по батькові іноземця або особи без громадянства, а також у разі зміни назви посади іноземця або особи без громадянства, переведення на іншу посаду в одного роботодавця у межах строку, на який видано дозвіл, роботодавець зобов’язаний звернутися до регіонального центру зайнятості населення із заявою про внесення змін до дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.
СТРОК НАДАННЯ 3 дні (робочі)
ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ безоплатно

Заява про внесення змін до дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Копії сторінок паспортного документа іноземця або особи без громадянства з особистими даними разом з перекладом на українську мову, засвідченим в установленому порядку – у разя оформлення нового паспортного документа іноземця або особи без громадянства, у тому числі у разі зміни імені та/або прізвища, та/або по батькові іноземця або особи без громадянства.

Копію паспорта фізичної особи – підприємця, який є роботодавцему – у разі зміни імені та/або прізвища, та/або по батькові фізичної особи – підприємця, який є роботодавцем.

Копію трудового договору (контракту) в новій редакції або копію додаткової угоди про внесення змін до трудового договору (контракту) – у разі зміни назви посади іноземця або особи без громадянства, переведення на іншу посаду в одного роботодавця у межах строку, на який видано дозвіл.